NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Ako zvýšiť životnosť diamantových vrtákov a koruniek?

Životnosť diamantových vrtákov (napr. EasyGres od Rubi) je závislá od: otáčok, chladenia, správneho tlaku pri vŕtaní a správneho materiálu.

Návod na použiie koruniek na vŕtanie za sucha

Ako vŕtať otvory do tvrdých obkladov a dlažieb pomocou uhlovej brúsky? Prečítajte si krátky návod na použitie a zopár typov ako zvýšiť životnosť koruniek.

Kolieska do ručných rezačiek RUBI - aké vybrať?

Prečo je na výber toľko typov rezných koliesok na obklady a dlažbu? Ako správne vybrať veľkosť a typ rezného kolieska?

Ako vymeniť čerpadlo, el.motor a vypínač na diamantovej píle?

Praktické video-návody spoločnosti BATTIPAV na výmenu niektorých komponentov diamantových píl. - Výmena čerpadla - Výmena elektrického vypínača - Výmena elektromotora.

Profesionálne obkladanie stien pomocou TILETRACKERU

Systém pre profesionálne obkladanie vertikálnych stien je novinkou, ktorú by mal skúsiť každý obkladač, ktorému záleží na profesionálnom vzhľade obkladanej kúpeľne.

Vŕtanie do obkladu alebo dlažby? Žiadny problém

V článku sa dozviete ako správne vybrať vrták a nebáť sa vyvŕtať otvor aj do obkladu alebo dlažby. Vyhnete sa tak zbytočným problémom s prasknutou obkladačkou alebo poškriabaniu dlažby.

Ako naostriť diamantový kotúč svojpomocne?

Často sa nás pýtate ako oživiť otupený diamantový kotúč, keď už nechce rezať? Jednou z možností je kotúč dať profesionálne naostriť.

Návod ako vykonať údržbu ručnej rezačky SuperPro

Výrobca Battipav pripravil ukážkový video návod s postupom ako vykonať údržbu ručnej rezačky obkladu z rady SuperPro. Návod slúži na rýchlu výmenu ložísk v rezacej hlave.

Ako vybrať správny diamantový kotúč?

Častá otázka zákazníkov, ktorí presne nevedia aký diamantový kotúč kúpiť. Množstvo predávaných diamantových kotúčov zákazníka často mätie a nevie sa rozhodnúť, ktorý kotúč je ten správny.

Najčastejšie chyby pri kladení keramických dlaždíc

V blogu je popísaných 5 najčastejších chýb vznikajúcich pri kladení dlaždíc. Tieto chyby znižujú kvalitu prevedenej práce ako aj životnosť dlaždíc. Preto by bolo pre Vás najlepšie, aby ste sa týmto chybám vyhli.

Predstavujeme Slim Systém pre rezanie veľkoplošných keramických dlaždíc a Slim lámač pre ich lámanie!

Objavte ručný rezací systém od RUBI pre tzv. „SLIM“ dlaždice, obsahujúci prvky od ručnej rezačky až po oddeľovač, určený na ručné rezanie veľkoplošných dlaždíc s hrúbkou od 3 do 8 mm.

Predstavujeme značku KAUFMANN a jej rady ručných rezačiek Standard, Rock a Pro.

AZING s.r.o. Vám predstavuje značku Kaufmann, výrobcu kvalitných stavbárskych nástrojov a jej ponuku ručných rezačiek na dlaždice rozdelených v radoch STANDARD, ROCK a PRO.

Predstavujeme spoločnosť BATTIPAV a jej rady ručných rezačiek

Predstavujeme Vám spoločnosť BATTIPAV a jej rady ručných rezačiek. Po predstavení firmy a ručných rezačiek Kaufmann Vám prinášame ďalší článok o špičkovom výrobcovi BATTIPAV.